Kurtköy Aslı Express Hizmetinizde…

İstanbul’da yeni bir lezzet durağı ile hizmetinizdeyiz. Kurtköy Aslı Express Cumhuriyet Bulvarı Dumankaya Cadde Sitesi No: 12 A/177’de en güzel börekler, kurabiyeler, şerbetli tatlılar, pastalar, sütlü tatlılar ve daha bir çok enfes lezzetle sizleri bekliyor. Kurtköy de yeni buluşma noktası Aslı Express…

Okumaya devam et

Ayın Pastası “Fıstık Çikolata”

Ödüllü pasta ustalarımız özel günlerinizi tatlandırıyor. Doğum günlerinizde, ofis kutlamalarında, ev buluşmalarında bol çikolatalı, fıstık drajeli No:1 pastalarımız Eylül ayı boyunca özel fiyatlarla. Dilim dilim mutluluk için Aslı fıstık çikolatalı pasta…

Okumaya devam et

Üsküdar Belediyesi Aslı Cafe Hizmetinizde…

Yeni Aslı Cafemiz Üsküdar Belediye merkezinde hizmete girmiştir. Nefis börekler, şerbetli tatlılar, mantı, sarma, dolgulu kurabiyeler, hafif sütlü tatlılar ve daha sayamadığımız birçok çeşitle İstanbullular için yeni bir lezzet durağı. Tüm Aslı ailesine hayırlı olsun.

Okumaya devam et

Yenibosna Koçtaş Aslı Cafe Hizmetinizde

İstanbul Avrupa Yakası’nda yeni bir Aslı Cafe açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm lezzet severlere müjdeler olsun.

Okumaya devam et

Mutlu Bayramlar…

Tüm sevdiklerinizle birlikte, şeker tadında bir bayram geçirmenizi dileriz…

Okumaya devam et

Aslı Börek Yine Lösev’in Yanında

16. Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftası’nda Aslı Börek olarak yine Lösev’in yanındayız. Ya siz? “Lösemi ve Kanserle Savaşta Sen de GÖNÜLLÜ OL”

Okumaya devam et

Hoş Geldin İyilik Ayı Ramazan

Aslı Börek ailesi olarak, Ramazan ayının  tüm İslam alemine hayırlara vesile olmasını diler, ülkemiz ve dünyaya barış ve huzuru getirmesini temenni ederiz. Aslı Börek bu Ramazan’da da nefis güllaç, şerbetli tatlılar, börek çeşitleri ve enfes sarmasıyla iftar ve sahur sofralarını vazgeçilmez lezzetleriyle donatacak.

Okumaya devam et

Bolu Highway AVM’de Aslı Lezzetleri…

Aslı Cafe’nin nefis lezzetleri şimdi de Bolu Highway AVM’de. Geleneksel Türk lezzetlerinin en güzel örnekleri şimdi de Bolu’da. Tüm Aslı ailesine ve Aslı müdavimlerine hayırlı olsun…

Okumaya devam et

Van’a Merhaba Diyoruz…

Aslı ailesi 2017 yılında hızla genişlemeye devam ediyor. Batman mağazamızdan sonra Van mağazamızın da bugün açılışını gerçekleştiriyoruz. Tüm Van halkına ve Aslı ailesine hayırlı olmasını diliyoruz. Tüm Van’ı yeni cafemize davet ediyoruz.

Okumaya devam et

Anneler Gününü Kutladık…

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik annelerimizi anlatan en güzel kelimeler. Bizlerin bugünlere gelmesini sağlayan tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun. Bu çerçevede merkezimizde gerçekleştirdiğimiz Anneler Günü kutlamasında nefis ikramlıklar eşliğinde neşeli saatler geçirdik. Ayrıca tüm kadın çalışanlarımıza günün hatırası olarak hediyeler verildi. Aslı’nın bugünlere gelmesinde emeği geçen tüm kadınlarımıza bir kez daha teşekkür ederiz.

Okumaya devam et