10 Kasım

Açtığın yolda hiç durmadan ilerliyoruz…

Cumhuriyetimizin kurucusu, ebedi Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, vefatının 78. yıl dönümünde saygı, şükran, özlem ve minnetle anıyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ülkemizin ve milletimizin ortak değerlerinden biri olup,  O’nun hatırasına sahip çıkmak, bağımsızlığımıza, vatanımıza, bayrağımıza, Cumhuriyet’e ve ülkemizin bin yıllık medeniyet birikimine, Kurtuluş Savaşı ruhuyla sahip çıkmayı gerektirir. Bu vesile ile kanlarını, canlarını kutsal […]

Cumhuriyetimizin kurucusu, ebedi Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, vefatının 78. yıl dönümünde saygı, şükran, özlem ve minnetle anıyoruz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ülkemizin ve milletimizin ortak değerlerinden biri olup,  O’nun hatırasına sahip çıkmak, bağımsızlığımıza, vatanımıza, bayrağımıza, Cumhuriyet’e ve ülkemizin bin yıllık medeniyet birikimine, Kurtuluş Savaşı ruhuyla sahip çıkmayı gerektirir.

Bu vesile ile kanlarını, canlarını kutsal değerlerimiz uğruna feda eden bütün aziz şehitlerimizi rahmetle; kahraman gazilerimizi saygıyla anıyor, Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aziz hatıraları önünde minnet ve şükranla eğiliyoruz.

Bildirimi paylaş :